Es-selamu alejkum. Srednjoškolka sam, ali imam jedan veliki problem. Moj otac je Hodža i za mene veliki čovjek. Dolazim iz porodice u kojoj su klanjanje i Kur'an svakodnevnica. I veliki sam vjernik, volim svoju vjeru i poštujem sve vezano za ...
Je li dozvoljeno obavljati namaz osobi koja već duže vrijeme nije uklonila dlake oko stidnih mjesta?
Prije nekoliko dana propustio sam klanjati akšam-namaz u njegovom propisanom vremenu, a nisam imao neki poseban i opravdan razlog za to. Od tada se stalno pitam da li sam više vjernik jer znam da su mnogi učenjaci složni u tome ... U zadnje vrijeme, putem društvenih mreža, često mi dolaze poruke koje u sadrže dovu, savjet i sl., a uz to još piše da mi se stavlja u emanet da poruku širim dalje, ili da je moram poslati određenom broju ljudi, ...Pitaj Učene ® Latest Pitanja